O firmie

Centrum Zaopatrzenia i Zbytu „ELDE” Lech Dobosz rozpoczęła działalność w 1994 roku. Od stycznia 2017 r. firma kontynuuje dzaiłalność jako Centrum Zaopatrzenia i Zbytu ELDE Dobosz sp.j.

ELDE to dystrybutor, importer, producent i partner dla firm z sektora budowlanego, produkcyjnego, szkolnego, gastronomicznego, medycznego, urzędów, firm sprzątających, gospodarstw domowych i ciągle poszerzamy działalność na nowe rynki krajowe i zagraniczne.

Naszym celem jest kompleksowe zaopatrywanie klientów w produkty najwyższej jakości. Jesteśmy hurtownią patronacką wiodących polskich firm, dystrybutorem największych importerów, bezpośrednim importerem, producentem odzieży roboczo-ochronnej. Profil naszej działalności jest realizowany poprzez sprzedaż stacjonarną oraz internetową.

Misją firmy jest troska o klienta, koncentrujemy się przede wszystkim na jego potrzebach dlatego też oferowany asortyment jest wybierany z dużą dbałością o jakość surowców i wykonania. Ciągle szukamy i testujemy nowe produkty. Każdy produkt charakteryzuje się trwałością, funkcjonalnością oraz estetyką wykonania jak również posiada niezbędne atesty i certyfikaty.

Aktualnie realizujemy inwestycję, która w niedalekiej przyszłości pozwoli na dynamizację i poszerzenie działalności firmy oraz poprawi logistykę obsługi klienta.

Mamy nadzieję, że oferta naszej firmy zainteresuje Państwa, spełni oczekiwania oraz zachęci do współpracy. Z przyjemnością udzielamy wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez nas produktów, warunków współpracy. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, email biuro@elde.com.pl lub telefonicznie pod numerem 343636123.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Sklep ELDE bhp

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl